To nejlepší z lepidel na MSV Brno 2023


Pojďte se podívat na interaktivní výstavu Packaging Live, kde v rámci živé balící linky předvedeme nejlepší průmyslová lepidla.

Mezinárodní strojírenský veletrh, který se každoročně koná v Brně, patří mezi nevětší veletrhy svého druhu v Evropě. Sjíždí se na něj zástupci předních společností ze všech průmyslových oborů. Ten letošní se blíží a bude speciální. Naše sesterská společnost Kaletech totiž bude partnerem největší obalové expozice Packaging Live.

NEJLEPŠÍ LEPIDLA NA TRHU

Od 10. do 13. října se otevřou brány brněnského výstaviště a my Vás srdečně zveme do pavilonu A2 k výstavnímu stánku 50/51. Představíme vám zde ta nejlepší lepidla, která můžete využít i ve svojí výrobě. Při uzavírání krabic uvidíte v akci lepidlo KALEP PERFORM 100 a na vlastní oči si tak ověřit jeho použitelnost pro obalový průmysl.

V sekci paletizace budete mít možnost vidět, jak si lepidla KALEP 6500 a KALEP 2549 poradí se stabilizací balení na paletě bez použití jednorázové plastové fólie.

Protiskluzový papír KALEP

NOVINKA V OBLASTI STABILIZACE NA PALETĚ

Na MSV představíme také naše nejnovější řešení pro stabilizaci výrobků na paletě bez nutnosti investice do technologie pro nános lepidla. Jedná se o náš Protiskluzový papír Kalep.

PROFESIONÁLNÍ TECHNOLOGIE PRO NÁNOS LEPIDEL

Nechat ujít byste si neměli ani prezentaci našeho partnera Kaletech. Ten představí nejnovější postupy, trendy a zařízení pro nános studených a tavných průmyslových lepidel. Mezi ně patři letošní horká novinka pro hotmelty Easy a program pro snížení nákladů na lepení GreenSaver. Co vše na stánku Kaletechu uvidíte si můžete přečíst zde.

Těšíme se na viděnou s vám na MSV 2023!


Potřebujete poradit?
Napište nám

Potřebujete poradit?

Napište nám