Den otevřených dveří společnosti KALEP a KALETECH


Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho showroomu, který se Vám otevře 14. května od 10 do 14 hodin.

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na Den otevřených dveří společnosti KALEP, který se koná 14. května od 10:00 do 14:00. Tento den je určený všem, kteří používají technologii průmyslového lepení, nebo se o ní zajímají, a chtějí získat více informací o naší společnosti a službách, které Vám můžeme poskytnout. Letošní ročník připravujeme s naší partnerskou společností KALETECH.

Registrační formulář

Během Dne otevřených dveří budete moct navštívit náš showroom a výrobní prostory a prohlédnout si nejnovější zařízení pro nános průmyslových lepidel. Naši odborníci Vám představí možnosti, jaké technologie průmyslového lepení nabízí a způsoby, jak zefektivnit Vaše výrobní procesy. Těšit se můžete na:

EasyLine - profesionální lepení snadno a rychle
EasyLine je malý a praktický systém pro nanášení tavného lepidla, který je vhodný pro jednoduché aplikace se spotřebou lepidla do 2,5 kg/h
 
GreenSaver - audit provozních nákladů lepicích systémů
Díky optimalizaci Vašeho systému lepení Vám pomůžeme snížit jeho provozní náklady až o desítky procent. Vaše výroba bude efektivnější a bezpečnější.
 
GreenSaver - audit provozních nákladů lepicích systémů
Kolegové ze společnosti KALEP vyvinuli unikátní způsob, jak snížit náklady na stabilizaci výrobků na paletě a zvýšit bezpečnost dopravy.
 
Servisní centrum s ukázkou údržby
Prohlédněte si naše servisní zázemí, kde Vám ukážeme základní postupy údržby jednotek Vision a Concept a zodpovíme Vaše dotazy ohledně servisu technologie lepení.
Moderní využití technologie lepení
Paletizace, lepení pomocí robotu, elektrické aplikační hlavy, výroba lepených materiálů navinutých na rolích, jejich ořez a formátování.
 
Jak čerpat dotace pro průmyslové podniky?
Nestihli jste náš webinář o tom, jak na dotace pro vaši výrobu? Na našem dni otevřených dveří vám bude kdispozici expert ze společnosti RPA, který vám poradí.
  
 

Připravneno pro Vás bude pohoštění v přátelském prostředí. Jsme rádi, když můžeme spojit příjemné s užitečným. Věříme, že pro Vás bude návštěva přínosná, a že získáte nové informace, které Vám pomohou optimalizovat Vaši výrobu. Náš tým Vám bude k dispozici, aby zodpověděli Vaše otázky a poskytl Vám podporu.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu dne 14.5. od 10:00 do 14:00 na adrese Planá 20, 330 11 Hromnice - Zobrazit na mapě

 


Potřebujete poradit?
Napište nám

Potřebujete poradit?

Napište nám