Lepidla pro etiketování

Víte, co spojuje nápojový průmysl, farmaceutickou výrobu a potravinářství? Etiketování! Etikety hrají klíčovou roli při identifikaci, marketingu a informování spotřebitelů o produktech. A právě v tomto kritickém procesu hraje nezastupitelnou roli kvalitní lepidlo.

KVALITNÍ LEPIDLO PRO LEPENÍ ETIKET

V našem sortimentu najdete lepidla vhodná pro lepení etiket na skleněné, plastové, papírové i kovové láhve a obaly. Nezáleží na tom, zda se zabýváte výrobou nápojů či olejů. Při etiketování je zásadní, aby spoj vydržel vysoké výkyvy teploty a mechanické namáhání při transportu a etiketa zůstala na svém místě. 

Nejčastěji se pro lepení etiket používají lepidla typu PSA (pressure sensitive adhesive), tavná lepidla a disperzní lepidla. Dodáme Vám lepidlo přesně pro Vaši aplikaci dle požadavků plynoucích z rychlosti výroby, lepených materiálů, způsobu nanášení (tryska, kolečko, válec) a dalších parametrů.

Kontaktujte nás, pokud hledáte spolehlivé lepidlo pro etiketování, které Vám pomůže vytvořit atraktivní a trvanlivé informativní etikety pro vaše výrobky.KALEP 4110

Tavné lepidlo pro lepení etiket na plastové lahve.

Zobrazit více

KALEP 7600

Tavné lepidlo pro etiketování plastových a skleněných lahví.

Zobrazit více

KALEP CITROMILK

Čistič mísicích nádob, nádrží a nástrojů znečištěných tavnými lepidly.

Zobrazit více

KALEP CLEANING OIL

Olej k čištění tavných tanků nebo kovových částí aplikátorů tavných lepidel.

Zobrazit více
Potřebujete poradit?
Napište nám

Potřebujete poradit?

Napište nám