Novinka pro paletizaci: Protiskluzový papír KALEP


Představujeme Vám unikátní způsob, jak snížit náklady na stabilizaci výrobků na paletě a zvýšit bezpečnost dopravy.

Průmyslová výroba v současné době vyžaduje stále více logistiky. To s sebou přináší zejména nutnost balení spojeného s manipulací ve skladech. Protiskluzový papír KALEP nahrazuje tradiční řešení za použití průtažných fólií a zefektivňuje celý proces balení a transportu.

Protiskluzový papír KALEP je z obou stran pokryt speciální adhezní směsí, která zaručuje ochranu proti posuvu zboží během jeho transportu na paletě. Dochází tak k výrazné redukci použití jednorázově strech fólie a snížení nákladů na balení vašich výrobků. Pro kratší transport není nutné fólii používat vůbec.

Stabilizované pytle se zbožím

 

Vaše výrobky jsou díky protiskluzovému papíru chráněny proti mechanickému poškození vlivem posuvu při náhlém zabrzdění transportního vozidla. Protiskluzový papír nevyžaduje žádnou investici do technologie a dokážeme jej vyrobit přesně na míru Vaším požadavkům z hlediska rozměrů a gramáže adhezní vrstvy. Paleta lze snadno rozebrat, což ocení vaši odběratelé, kteří nemusí likvidovat tuny plastového opadu.

VÝHODY PROTISKLUZOVÉHO PAPÍRU KALEP

  • Redukce, nebo úplné odstranění fólie na bázi plastu
  • Levnější a rychlejší balení palety
  • Vyšší tuhost balení a ochrana zboží při transportu
  • Lepší estetika
  • Odpadá (nebo se výrazně redukuje) nutnost separace obalů
  • Snadnější rozebrání výrobků z palety pro Vaše zákazníky
  • Ekologicky přívětivé řešení z recyklovaných materiálů

Protiskluzový papír KALEP je ekologický. Je vyroben z recyklovaného papíru. Jednotlivé proklady je možné použít vícekrát a třídit je jako papír. Jedná se o unikátní řešení díky kterému –si snížíte náklady na balení zboží, Vaši zákazníci budou mít méně odpadu a rychleji rozeberou paletu. S ohledem na životní prostředí  výrazně snížíte použití jednorázových plastů.


STÁHNOUT LETÁK


Potřebujete poradit?
Napište nám

Potřebujete poradit?

Napište nám