Reportáž z Mezinárodního strojírenského veletrhu 2023


MSV nás nabilo elánem do nových projektů a přineslo nám mnoho zajímavých podnětů.

Letošní ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně jsme vyhodnotili jako velmi úspěšný. Během týdne od úterý až pátku jsme zažívali příjemná setkání s návštěvníky toužícími po aktuálních inovacích v oboru, kolegy a obchodními spolupracovníky. A to jak s novými tvářemi, tak s mnoha "osvědčenými známými", se kterými jsme úspěšně realizovali již mnoho projektů. Brněnské výstaviště bylo letos velice dynamické a nabídlo mnoho výjimečných novinek v oblasti strojírenské technologie.

Tým Kaletech

My jsme prezentovali hlavně naši hlavní novinku - protiskluzový paletizační papír, který výrazně zvyšuje bezpečnost přepravovaného zboží a usnadňuje jeho fixaci na paletě.

Špičková technologie pro nános tavného lepidla najde své ve všech průmyslových odvětvích. Na stánku nšeho partnera KALETECH jste se mohli blíže seznámit s tavnou jednotkou Vision, která si poradí i s lepením  materiálů jako je dřevo, plasty, tkaniny a kompozity. Jednou z novinek v oblasti lepení je takzvaný přerušovaný nános lepidla, který výrazně snižuje jeho spotřebu. Pro něj se skvěle hodí aplikační hlava Volta, rovněž k vidění na našem stánku. A pro nejnáročnější tvarové aplikace je t lepení pomocí průmyslového robotu.

Ruční aplikátor lepidla - uzavírání krabic

MSV nás nabilo elánem do nových projektů a přineslo nám mnoho zajímavých podnětů k další spolupráci. Těšíme se na shledání s vámi na dalších veletrzích.
Potřebujete poradit?
Napište nám

Potřebujete poradit?

Napište nám